Ypač tyras alyvuogių aliejus Arbequina Monovarietal La Chinata 500 ml

11,99 €
Su PVM
Kiekis

  Nuo 49 eur Lietuvoje siunčiame nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymą galite atsiimti parduotuvėje "DELICATUM" Pylimo g. 19, Vilnius (I-V: 11-19; VI: 11-14)

„Arbequina  Monovarietal La Chinata“ aliejaus butelis yra pateiktas elegantiškoje dėžutėje, todėl idealiai tinka dovanoti.

Aliejus gaminamas iš Arbequina veislės alyvuogių sulčių. Tai labai paplitusi veislė iš Taragonos ir Lleidos, nors jos yra ir Aragono bendruomenėje, kai kuriose Andalūzijos ir Kastilijos La Mančos dalyse. Mes renkame tik tuos vaisius, kurie atitinka tas savybes, kurias laikome būtinomis norint gauti labai aukštos kokybės „Extra Virgin“ alyvuogių aliejų.

Gaminamas iš ankstyvo alyvuogių derlius, su kuriuo pavyksta pagaminti kokybiškesnę EVOO ir taip garantuoti jo organoleptinių savybių išsaugojimą.

Tik naudodamiesi šia atrankos sistema, mes galime garantuoti savo klientams „Extra Virgin“, kurios kokybe esame visiškai tikri.

„Arbequina“ yra lygi, lengva ir saldi subtilios tekstūros veislė. „Monovarietal“ gaminamas 100% su „Arbequina“ alyvuogėmis, jis pasižymi vaisiniu  saldumo turinčiu  skoniu su obuolių ir migdolų užuominomis.

„Arbequina EVOO“ dėl savo minkštumo ir lengvumo rekomenduojamas šviežioms ir virtoms daržovėms, virtai žuviai, taip pat subtiliems patiekalams, padažams ir kepiniams, nes suteikia skonio neužgoždamas kitų.

8421401140836

Charakteristikos

Kilmės šalis
Ispanija
Gamintojas
La Chinata

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

close Krepšelis
close Krepšelis