Ypač tyras alyvuogių aliejus La Chinata En Rama 500 ml


6,99 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

  Nuo 49 eur Lietuvoje siunčiame nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymą galite atsiimti parduotuvėje "DELICATUM" Pylimo g. 19, Vilnius (I-V: 11-19; VI: 11-14)

Nefiltruotas Extra Virgin pirmo spaudimo alyvuogių aliejus "EN RAMA" yra labai natūralus, pirmojo šalto spaudimo aliejus išspaustas iš rinktinių alyvuogių jų optimalios brandos momentu. Šis alyvuogių aliejus, išpilstomas tiesiai iš spaudyklos, maksimaliai išlaiko visas naudingas alyvuogių savybes.

Aliejus išpilstytas tiesiai iš spaudyklos yra šiek tiek matinio atspalvio. Gali turėti nuosėdų butelio dugne. Toks gamybos ir išpilstymo būdas padeda išlaikyti aliejuje kuo daugiau naudingų natūralių savybių, vitaminų ir polifenolių.

 Mes turime alyvuogių aliejų unikalų ir neprilygstamą savo kokybe ir grynumu. Šiame aliejuje išsaugomos unikalios savybės, kurias suteikia likusios alyvuogių minkštimo dalelės padedančios išsaugoti natūralų gryną vaisių skonį.Jis turi išsaugotas visas savo savybes, vitaminus ir natūralius polifenolius. Dėl savo kokybės ir grynumo savybių, tai yra aliejus  nepanašus į kitus. Šiame EVOO naturalumo išlaikoma tiek, kad vaisių minkštimo, alyvuogių  dalelės vis dar yra suspensijoje, suteikdamos jam grynesnį  vaisių skonį.

Nedidelė dalis nuosedų  butelio apačioje, susidedančios iš dekantuotų alyvuogių dalelių, garantuoja La Chinata ‘En Rama“ charakterį ir išskirtinumą. Dėl šių savybių idealu naudoti EVOO į  salotas, daržoves, virtą žuvį, karpačą, skrebučius ir kt.

8436578481866

Charakteristikos

Kilmės šalis
Ispanija
Gamintojas
La Chinata

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

close Krepšelis
close Krepšelis