Natūralus aukščiausios kokybės ypač tyras alyvuogių aliejus Primum La Chinata 500 ml


19,99 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

  Nuo 49 eur Lietuvoje siunčiame nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymą galite atsiimti parduotuvėje "DELICATUM" Pylimo g. 19, Vilnius (I-V: 11-19; VI: 11-14)

Natūralus aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus „Premium“ kiekvienais metais gaminamas ribotu 2000 butelių tiražu.

Jis gaminamas iš geriausių rankomis nuskintų alyvuogių pirmosiomis derliaus dienomis. Kiekviena alyvuogė yra kruopščiai atrinkta.  Alyvuogės per 24 valandas po derliaus nuėmimo šaltai presuojamos tradiciniu būdu.

Alyvuogių rinkimas įprastam „La Chinata“ alyvuogių aliejui gaminti gali tęstis iki gruodžio pradžios, o aukščiausios kokybės aliejui žaliavos renkamos tik pirmąsias 10 spalio dienų. Todėl polifenolio (natūralaus antioksidanto) kiekis šiame aliejuje yra maždaug 30% didesnis nei aukštos kokybės natūralaus alyvuogių aliejaus iš La Chinata, o rūgštingumas neviršija 0,15%.

Intensyviai žalia spalva (būdinga produktams iš žaliavų, paimtų pirmosiomis derliaus nuėmimo dienomis), intensyvus aromatas su obuolių ir bananų natomis, sodrus, subalansuotas šiek tiek aštrus skonis - visos šios savybės skiria aukščiausios kokybės alyvuogių aliejų nuo kitų rūšių aliejaus.

Nefiltruotas aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus išpilstomas tiesiai iš preso, naudojant tradicinį dekantavimo metodą. Štai kodėl butelio dugne gali atsirasti šiek tiek nuosėdų (kokybės ženklas).

Aliejus išsiskiria unikalia riebalų rūgščių sudėtimi, kuriai būdingas didelis nesočiųjų riebalų rūgščių kiekis, palyginti su sočiųjų riebalų rūgštimis, taip pat labai didelis (daugiau kaip 75%) oleino rūgšties kiekis (toks didelis būdingas labai nedaugeliui natūralaus nerafinuoto alyvuogių aliejaus veislių). Dėl visų šių savybių „Premium“ alyvuogių aliejus tampa ypač stabilus. Jis turi didelę maistinę ir vaistinę vertę, taip pat malonų skonį.

Norint kuo labiau mėgautis skoniu ir aromatu, šį aliejų rekomenduojame vartoti žalią su šaltais ar karštais patiekalais. Jis taip pat gali būti naudojamas ruošiant karštus patiekalus, tokius kaip žuvis ir daržovės. Produktas pateikiamas išskirtiniame stikliniame butelyje elegantiškoje medinėje dėžutėje. Dėl to tai yra puiki dovana   išskirtiniams gurmanams.

8436578481002

Charakteristikos

Kilmės šalis
Ispanija
Gamintojas
La Chinata
Įvertinimas 
2021-07-07

Patiko

Geras produktas .. Rekomenduoju išbandyti, jei jums patinka intensyvus skonis

close Krepšelis
close Krepšelis