Ypač tyras alyvuogių aliejus LA CHINATA kvadratinis butelis 100 ml

3,59 €
Su PVM
Kiekis

  Nuo 49 eur Lietuvoje siunčiame nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymą galite atsiimti parduotuvėje "DELICATUM" Pylimo g. 19, Vilnius (I-V: 11-19; VI: 11-14)

„La Chinata Extra Virgin“ alyvuogių aliejus gaunamas iš alyvuogių, surinktų Siera de Gata regione, esančiame į šiaurės vakarus nuo Cáceres provincijos. Čia atrenkamos tik geriausios alyvuogės, garantuojančios aukščiausios kokybės alyvuogių aliejuų. Alyvuogės turi būti optimalaus brandumo, švarios, sveikos ir be jokių akivaizdžių išorinių defektų.

Mūsų aukščiausios kokybės alyvuogių aliejui būdingi keturi veiksniai:

- Intensyvi geltona spalva su žalsvumo pėdsakais.

- Saldus ir vienodas skonis be būdingo niežėjimo ar kartumo pietų Ispanijos aliejuose. Tokiu būdu gomuryje gaunamas labai malonus skonis, dėl kurio šio aliejaus ragavimas tampa tikru malonumu.

- Labai tankus prinokusių vaisių aromatas.

- Labai didelis riebalų rūgščių kiekis, dėl kurio šis aliejus yra vienas tobuliausių iš visų tų, kurie gaunamos įvairiuose Ispanijos alyvmedžių auginimo rajonuose.

La Sierra de Gata regionas yra žinomas dėl savo alyvuogių, labiau skirtų tiesiogiai vartoti. Mes kalbame apie valgomąsias alyvuoges, visoje Ispanijos geografijoje žinomas kaip „Manzanilla Cacereña“. Jos labai panašūs savo struktūra ir skoniu, o tai gomuryje palieka malonų aromatą. Dalį šio aromato galima įvertinti mūsų EVOO, nes naudojami mažesnės alyvuogės, kurių negalima skirti tiesiogiai vartoti, todėl „La Chinata Extra Virgin“ alyvuogių aliejus paveldi žinomiausias savybes.

Stiklo formatas išsaugo visas EVOO savybes, svarbu pasirinkti tinkamą dydį pagal jo suvartojimą, kad nelaikytumėte ilgą laiką nuo atidarymo, dėl ko jo savybės ir skonis pablogėtų.

Stiklinė tara yra patogiausia naudoti ant stalo, taip pat tinkamiausia dovanoms.  EVOO yra labai originalaus dizaino kvadratiniame inde, idealiai tinkantis dovanoms, taip pat namų stalui puošti. Rekomenduojama kartu su chereso actu D.O.P. Kvadratinis butelis iš to paties stiklo ir formato, puikiai tinka kaip dovana dėl jo pateikimo ir aukštos kokybės, arba naudoti namuose ypatingomis progomis.

Indo išmatavimai: 9 cm x 5,5 cm x 5,5 cm.

Originalus dizainas!

8436578481767

Charakteristikos

Kilmės šalis
Ispanija
Gamintojas
La Chinata

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

close Krepšelis
close Krepšelis