Ypač tyras alyvuogių aliejus „Monovarietal Manzanilla Cacereña“ 250 ml

4,99 €
Su PVM
Kiekis

  Nuo 49 eur Lietuvoje siunčiame nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymą galite atsiimti parduotuvėje "DELICATUM" Pylimo g. 19, Vilnius (I-V: 11-19; VI: 11-14)

„Monovarietal Manzanilla Cacereña La Chinata“ yra „Manzanilla cacereña“ veislės alyvuogių aliejus, surinktos Siera de Gata regione, šiaurės vakaruose nuo Cáceres provincijos. Šioje srityje renkami tik tie vaisiai, kurie atitinka tas savybes, kurios yra būtinos norint gauti labai aukštos kokybės „Extra Virgin“. Renkamas ankstyvas alyvuogių derlius, taip pavyksta pagaminti kokybiškesnį EVOO ir garantuoti jo organoleptinių savybių išsaugojimą.

Tik naudodamiesi šia atrankos sistema galime savo klientams garantuoti „Extra Virgin“, kurios kokybe esame visiškai tikri.

Cacereña yra ryškiausia SKVN „Gata-Hurdes“ veislė ir daugiausia ir beveik išimtinai randama šiaurinėje Cáceres dalyje.

„Monovarietal“ yra 100% pagamintas iš „Manzanilla Cacereña“ alyvuogių, sukuriant vieną geriausių EVOO, atsižvelgiant į didelį oleino rūgšties kiekį 78-80%, palyginti su likusiais EVOO, kurių koncentracija yra nuo 55% iki 80%.

Kita vertus, jis siūlo labai subalansuotą skonį tarp aštraus, saldaus ir kartaus. Atsižvelgiant į šių alyvuogių ypatybes, kurios turi mažai riebalų aliejui gaminti, jų procesas kainuoja brangiau, palyginti su kitomis veislėmis.

„Manzanilla Cacereña“ EVOO yra ne tik labiausiai identifikuojantis EVOO Šiaurės Estremadūroje, bet ir universali veislė, idealiai tinkanti visų rūšių kulinarijos gaminiams.

8436578486540

Charakteristikos

Kilmės šalis
Ispanija
Gamintojas
La Chinata
Įvertinimas 
2021-09-10

Labai geras skonis

Gera pusiausvyra tarp kartumo ir aštrumo ?

close Krepšelis
close Krepšelis